כתובת

מושב מגשימים

אודות

אודות

נעים להכיר, שמי אמיתי טל ואני מאלף כלבים בכיר.

ייסדתי והקמתי את חברת IPD בראש ובראשונה מתוך אהבה אדירה לכלבים.

תחומי התמחותי כוללים:

  • פתרון בעיות התנהגות ומשמעת (התמחות בפסיכולוגיה של הכלב)
  • בניית תקשורת טובה בין הכלב לבעליו
  • חינוך גורים
  • אילוף כלבים לתחרויות ספורט (התמחות ב-French Ring Sport)
  • אילוף כלבי שמירה
  • גידול כלבי עבודה ועוד.

אהבתי לכלבים הביאה אותי לבלגיה, שם למדתי אילוף ופסיכולוגיית כלבים בהוראת המומחה בעל השם העולמי ג’ון פיליפ, מי שהיה אחראי להפעלתן והכשרתן של יחידות הכלבנות לאבטחת גבולות אירופה.

במשך 7 שנות לימוד חוויתי, למדתי ונחשפתי לכל סיטואציה אפשרית הקשורה בעולמם המופלא של הכלבים. למדתי איך להביא את הכלב לשיא ביצועיו האישיים באמצעות אילוף נכון, נוכחתי לראות שכלב שמשקיעים בו את הלב והנשמה יהפוך עולמות בשבילך.

לקחתי חלק בהכשרת כלבים לפעילויות המבצעיות המורכבות ביותר, ביניהן איתור נעדרים, תפיסת מבריחים ועוד.

מאז שנת 1994 חברת IPD רכשה לעצמה מוניטין עולמי והפכה לשם דבר בארץ בכל הקשור לאילוף כלבים ובית גידול איכותי לכלבי זאב גרמני (עבודה) ויורקשייר טרייר.

כלבים אותם אילפתי ואימנתי הגיעו להישגים בולטים, ביניהם זכייה במקום השני באליפות בלגיה ב-Ring Sport (ספורט כלבים תחרותי) ועוד.

המוטו המקצועי ב-IPD:

לכלב יש אינסטינקטים בריאים: כשהוא מקבל אהבה, הוא מחזיר אהבה. לכן התוצאות המדהימות ביותר מושגות ביד רכה, בעקבות שינוי תפיסה שמתרחש אצלנו הבעלים, ולא אצל כלבנו.

תחום התקשורת עם בעלי-חיים בכלל ואילוף כלבים בפרט הוא עולם ידע שמתגלה מחדש כל הזמן. אנחנו ב- IPD קשובים לכל חידוש, יוצאים כדרך קבע לסמינרים מקצועיים המתקיימים על ידי מיטב המאלפים בעולם, מעשירים את הידע שלנו, ובעיקר – מיישמים.

כל זאת, כדי לתת ללקוחותינו – ולכלבים שבבעלותם – את היחס המסור ביותר.