כתובת

מושב מגשימים

פנסיון אילוף כלבים

פנסיון אילוף כלבים

אם אימצתם כלב חדש או שאתם חושבים שהכלב הנוכחים שלכם דורש אילוף, תוכלו לנסות לאלף אותו באופן עצמאי או שפשוט תוכלו לשלוח אותו לפנסיון איכותי שבו יאלפו אותו עבורכם. לא מעט אנשים תוהים האם אילוף כלבים בפנסיון יתאים לכלב שלהם. אחרים חוששים שכן, הם בטוחים שלכלב שלהם יהיה קשה בפנסיון, שהוא יתגעגע אליהם, שהם יתגעגעו אליו, שהוא לא יצליח להסתגל ובהתאם לכך גם לא יצליחו לאלף אותו בפנסיון ועוד. אם אתם יודעים כי אילוף עבור הכלב שלכם הוא דבר חשוב ואין לכם זמן או יכולת לעשות זאת באופן עצמאי, כדאי שתדעו כי אילוף בפנסיון לכלבים מהווה את הדבר הטוב ביותר לכלב שלכם ועל כן, אל תחששו ופשוט תתחילו לחפש את הפנסיון המושלם מכל בחינה עבור הכלב שלכם, שבו כמובן יאלפו אותו ובד בבד יעניקו לו יחס טוב, חום ואהבה בדיוק כפי שמגיע לו.

פנסיון אילוף כלבים במה מדובר?

לכאורה, התפקיד המרכזי של פנסיון לכלבים הוא לתת פתרון לינה לכל כלב אשר הבעלים שלו צריכים לנסוע למקום כלשהו. בכדי שלא להשאיר את הכלב לבד בבית, לרוב מחפשים עבורו פנסיון שבו הוא ישהה עד שבעליו יחזרו. כמובן בפנסיון דואגים לכלב לאוכל ושתייה, חברה של כלבים אחרים, משחק ועוד. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ישנם לא מעט פנסיונים הרלוונטיים לצורך אילוף כלבים. אילוף בפנסיון לכלבים למעשה מוציא את הכלב מהסביבה הטבעית שלו ולכך יש יתרונות רבים בתהליך האילוף שלו. בפנסיון ישנם אנשי מקצוע שמבינים כיצד נכון לאלף כלבים שונים ובהתאם לכך, מבצעים את כל הפעולות הרלוונטיות בכדי לאלף את הכלב. המטרה היא להחזיר את הכלב לבעליו כאשר הוא מאולף. כמובן שהתנאים בפנסיון אילוף לכלבים טובים מאוד וכל כלב נהנה מזמני משחק, מיחס חם ואוהב, מאוכל מזין ודאגה לכל צרכיו.\

איזה כלב זקוק לאילוף בפנסיון?

אם אתם תוהים איזה כלב צריך אילוף בפנסיון לכלבים, הרי שאין תשובה מדויקת לשאלה זאת. אם יש לכם כלב תוקפן ואתם לא מצליחים לאלף אותו בעצמכם, אין ספק כי אילוף לכלב תוקפן בפנסיון יכול לסייע לכם מאוד. אולם, אם הכלב שלכם לא תוקפני, אך אתם חושבים שהוא בכל זאת צריך אילוף כלשהו, הדבר נתון לשיקול דעתכם. חשוב להתאמן עם כל כלב על אילוף גם בסביבה הטבעית שלו. חשוב שבעל הכלב יקל חלק פעיל באילוף ויהיה מעורב בתהליך, אך ישנם ללא ספק מקרים שבהם כדאי יותר לבחור באילוף בתנאי פנסיון אילוף לכלבים. לרוב מדובר כאמור במקרים של בעיות התנהגות חמורות של הכלב, כאשר במקרים הללו יציאה מהסביבה הטבעית שבה הכלב עלול לתקוף יכולה בהחלט לסייע בתהליך האילוף, אך ישנם מצבים נוספים שאינם קשורים לכלב עצמו אלא לבעליו. אם הבעלים של הכלב מעונייין לאלף אותו אך אין לו אפשרות וזאת כתוצאה מכך שהוא חולה, נכה או סובל מכל קושי אחר, דבר שיכול לפגוע בהצלחת התהליך של האילוף, הרי שהאופציה הטובה ביותר עבורו הוא אילוף כלבו בפנסיון ייעודי לאילוף כלבים.

איך מאלפים כלבים בפנסיון?

אתם בוודאי תוהים כיצד מתבצע האילוף בפנסיון אילוף לכלבים. ובכן, חשוב שתדעו כי אילוף כלבים בפנסיון ייעודי הוא הרבה יותר תובעני ואינטנסיבי מאילוף בקבוצה או משיעורים פרטיים. לרוב מדובר על תקופת אילוף שדורשת לפחות חודש שלם של שהייה בפנסיון כאשר בכל יום מאלף הכלבים עובר עם הכלב מספר אימונים שונים בהתאם לתוכנית האילוף אשר נקבעה לו מראש. להבדיל מאילוף ביתי שבו אם בוחרים בסיוע של מאלף כלבים הוא מגיע לרוב פעם בשבוע כאשר בשאר ימות השבוע בעל הכלב נדרש להתאמן אתו, הרי שבפנסיון מאלף הכלבים עובד עם הכלב באופן יומיומי.

חשוב מאוד שאתם כבעלי הכלב תגיעו למספר שיעורי אילוף בפנסיון וזאת בכדי לבדוק מהי ההתקדמות של הכלב ובד בבד, ללמוד כיצד לנהוג לאחר שהכלב חוזר לביתכם על מנת שהוא ישמור על תוצאות האילוף. בסופו של דבר חשוב שתזכרו שגם אם בחרתם פנסיון אילוף כלבים לצורך אילוף הכלב שלכם, עדיין יהיה לכם צורך כבעליו להיות מעורבים בתהליך בצורה כזאת או אחרת. לאחר שמסתיים תהליך האילוף בפנסיון, על מאלף הכלבים ללוות אתכם בקליטה מחדש של הכלב בבית. בדרך כלל הדבר יתבצע באמצעות שיעור אחד או שני שיעורים של המאלף בביתכם לאחר חזרת הכלב.

האם הכלב שלי ייהנה בפנסיון אילוף כלבים?

אחת השאלות שעולה אצל כל בעל כלב שמעוניין לשלוח אותו לאילוף בפנסיון כלבים היא: האם הכלב ייהנה שם? כל בעל כלב דואג לרווחה של הכלב שלו ורוצה שהוא ירגיש הכי טוב שאפשר שכן, לא פעם בעלי כלבים מרגישים ששליחתו של הכלב לפנסיון לצורך אילוף תתפרש אצל הכלב כנטישה שלהם אותו. על כן, חשוב מאוד שתדעו כי גם בפנסיון לאילוף כלבים הכלב מקבל את כל צרכיו וחשוב מאוד לוודא כי צרכיו אכן יסופקו בפנסיון בצורה הטובה ביותר טרם בוחרים את הפנסיון הנכון. אילוף הכלב צריך להיות תהליך למידה ממוקד בפנסיון, אך בד בבד יש לדאוג כי הכלב יקבל זמן משחק עם המאלף, זמן משחק עם כלבים אחרים, אוכל איכותי, מים בכמות מספקת ועוד. כמו כן, חשוב לוודא כי תהליך האילוף יהיה אפקטיבי ויעיל, אך שלא יפגע בכלב בשום צורה שהיא.

האם אילוף כלבים בפנסיון יפתור את בעיות ההתנהגות של הכלב?

אחת הסיבות שלא מעט אנשים בוחרים אילוף בפנסיון לכלבים היא כאמור בעיות התנהגות שיש לכלב שלהם שעלולות לפגוע בבני הבית או באנשים אחרים. לרוב הם לא מצליחים להתמודד עם בעיות ההתנהגות הללו באופן עצמאי ועל כן האופציה העומדת על הפרק מבחינתם היא לשלוח את הכלב לפנסיון כלבים ייעודי לצורך אילוף. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי לא תמיד ניתן לטפל בכלל בעיות ההתנהגות של כלב באמצעות אילוף בפנסיון. במידה והכלב סובל מחרדת נטישה או שהוא מאוד תוקפני, העבודה הנדרשת בכדי לסייע לו להתנהג בצורה טובה יותר היא מאוד אינטנסיבית גם של הבעלים עם הכלב ועל כן, יש לוודא מראש עם המאלף כי הוא יודע כיצד להתמודד עם הבעיות שהכלב סובל מהן ומעבר לכך, עליכם להבין כמה אתם כבעלים של הכלב צריכים להיות מעורבים בתהליך המדובר על מנת להגיע למצב שבו הבעיות אכן נפתרות בצורה טובה.

כיצד בוחרים פנסיון אילוף כלבים?

בין אם אתם מחפשים פנסיון כלבים במרכז, בין אם אתם מחפשים פנסיון כלבים בשרון ובין אם אתם מחפשים פנסיון כלבים בכל אזור אחר בארץ הרלוונטי לצורך אילוף, חשוב מאוד שתבחרו אותו בקפידה. ראשית כל, עליכם להסיר את החשש כי הכלב שלכם ישנא אתכם בשל העובדה ששלחתם אותו לפנסיון או לחילופין יקבל חרדת נטישה. חשוב שתדעו כי חרדת נטישה לא מקבלים כל כך בקלות ותהליך הקליטה בפנסיון שתבחרו במרכז או בשרון יהיה בליווי של מאלף, איש מקצוע אשר ידריך אתכם וימנע מכם לעשויות טעויות. חשוב שתדעו כי כלבים חיים את הרגע ומה שקורה בחייהם באופן רגעי זו המציאות עבורם ועל כן, הם בהחלט לא ישנאו אתכם. מלבד זאת, תחושת הזמן לא קיימת אצל כלבים ועל כן, הם ישמחו לראות אתכם גם אחרי שבוע, שבועיים או חודש.

אם אתם מחפשים פנסיון לכלבים בפתח תקווה או פנסיון לאילוף כלבים בשרון, חשוב שתבדקו כמה דברים:

  • עליכם לבדוק מיהו הצוות בפנסיון והאם מדובר על צוות מקצועי. הצוות צריך להכיל מאלפי כלבים מקצועיים ומנוסים בתחום אשר יסייעו לכם באילוף הכלב שלכם בצורה הטובה ביותר
  • פרמטר נוסף שיש לשים עליו דגש, במיוחד אם אתם מחפשים פנסיון כלבים במרכז, ששם ידוע שיש לא מעט פנסיונים מעין אלה ועל כן חשוב לעשות את הבחירה הנכונה הוא: האם לפנסיון יש המלצות ומוניטין בתחום. קראו על הפנסיון באינטרנט, בדקו מהם התגובות של לקוחות שבחרו בפנסיון המדובר עבור הכלב שלהם, בדקו האם יש לכם חברים, מכרים או בני משפחה שיכולים להמליץ לכם על הפנסיון ועוד.
  • חשוב מאוד לוודא כי הפנסיון מציע לכלב שלכם את כל תנאי המחיה הטובים ביותר. חשוב שהמקום יהיה נקי, שהכלב יקבל אוכל טוב, שתהיה לכלב חברה של כלבים ועוד.
  • כמו כן, חשוב מאוד לבדוק אודות אילוף כלבים בפנסיון מחיר. עליכם לבדוק מהו המחיר המוצע לכם עבור שהייה של הכלב שלכם בפנסיון לצורך אילוף והאם מדובר על מחיר משתלם.