פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

טסים לחו”ל? יוצאים לחופשה? אנו מציעים פתרון מושלם לידיד הנאמן שלכם: פנסיון לכלבים מקצועי ומפנק במושב מגשימים, 5 דקות משדה התעופה.​

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. הנוכחות שלו בבית לא רק עוזרת כמו במקרים של כלב שמירה אלא תורמת ממש לחיים כמו במקרה של תינוק הגדל בסביבת כלב. במהלך רוב ימות השנה אתם דואגים לכל צרכיו. מטיילים איתו, רוחצים אותו, משחקים איתו ומבלים איתו זמן.

מדי פעם עליכם לעזוב את הארץ לרגל נסיעה או מסיבות אחרות ודרוש לכם פיתרון ראוי לידיד הנאמן שלכם. אנחנו מציעים פיתרון מושלם למקרים האלה – פנסיון כלבים מקצועי של IPD.

פנסיון לכלבים עם 100% יחס אישי

כאשר אתם נוסעים או מבלים כלבכם זוכה אצלנו לטיפול הטוב ביותר. פנסיון לכלבים בתנאי בית מלון של ממש הכלב זוכה גם הוא לחופשה מפנקת. לכל כלב בפנסיון כלבים תא מבודד משלו ולא מכלאה משותפת.

כלבים נהנים אצלנו בפנסיון כלבים גם מהשירותים של מתקן האימון וביניהם חדר כושר לכלבים הכולל מסלול ריצה.

ב IPD תמצאו 4 סוגי פנסיון כלבים:

פנסיון כלבים סטנדרטי – תא אישי לכל כלב.

פנסיון כלבים ביתי – בכל פעם מתארח כלב אחד בלבד בביתו של אמיתי טל, מנהל החברה, ומקבל יחס אישי וחברה אנושית לאורך כל שעות היום.

פנסיון כלבים אינטרנטי – הכלב בתא אישי ומצולם במצלמה אינטרנטית המאפשרת לכם להציץ בו מכל מקום בעולם.

פנסיון אילוף כלבים – אילוף במסגרת פנסיון, עם כל הטוב שניתן להעניק לכלב ולבעליו.

בכל אחד מסוגי פנסיון כלבים, זוכים הכלבים לטיול רגלי של 45 דקות ביום שמסיר מהם מתחים. הצוות המטפל מנוסה ומקצועי וקשוב לצרכי הכלבים. בידינו ניסיון עשיר עם כלבים מכל הגזעים והגילים ולכן אנו יכולים להבטיח לכלבכם חוויה נעימה וחיובית. כאשר אתם נוסעים לחו”ל ומשאירים אצלנו את כלבכם אתם יכולים להיות רגועים ושקטים לחלוטין.

אצלנו הוא יקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, ידאגו לכל צרכיו, הוא יבלה בחברת כלבים נוספים וימתין לשובכם כשהוא מבלה בסביבה ירוקה ונעימה. פנסיון לכלבים הוא לא רק כלוב, הוא בית זמני וצריך להרגיש ככה. אנחנו מבינים כמה הוא יקר לכם ולכן נדאג לטפל בו בכל האהבה והחום שהוא רגיל לקבל מכם.

לפרטים נוספים על השירות פנו עכשיו לאמיתי טל, מאלף בכיר: 054-5445700