כתובת

מושב מגשימים

פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

טסים לחו”ל? יוצאים לחופשה? אנו מציעים פתרון מושלם לידיד הנאמן שלכם: פנסיון לכלבים מקצועי ומפנק במושב מגשימים, 5 דקות משדה התעופה.​

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. הנוכחות שלו בבית לא רק עוזרת כמו במקרים של כלב שמירה אלא תורמת ממש לחיים כמו במקרה של תינוק הגדל בסביבת כלב. במהלך רוב ימות השנה אתם דואגים לכל צרכיו. מטיילים איתו, רוחצים אותו, משחקים איתו ומבלים איתו זמן.

מדי פעם עליכם לעזוב את הארץ לרגל נסיעה או מסיבות אחרות ודרוש לכם פיתרון ראוי לידיד הנאמן שלכם. אנחנו מציעים פיתרון מושלם למקרים האלה – פנסיון כלבים מקצועי של IPD.

רבים מתלבטים אם כדאי להם להשאיר את הכלב שלהם בידי Dog Walker או בפנסיון כלבים קרוב לבית. בהקשר הזה יש לזכור שכחלק מקשת השירותים שנותן פנסיון לכלבים, הכלב מקבל גם אוכל ברמה הגבוהה ביותר. Dog Walker יכול אומנם לדאוג גם להאכיל את הכלב שלכם, אבל לא בטוח שהייתם רוצים שהוא יכנס אל תוך הבית ממש, כך שבסופו של דבר הנטל בדרך כלל ייפול על שכן או בן משפחה שאתם סומכים עליו.

בנוסף לכך, בפנסיון לכלבים הכלב שלכם מקבל ספייס גם בזמן ההליכות ולא צריך לחלוק את אותה "היד" עם 5-6 כלבים אחרים, דבר שלמעשה מקטין ומצמצם את החיכוכים האפשריים (במיוחד כאשר ברוב הפנסיונים נהוג לחלק את הכלבים לקבוצות על פי הגודל שלהם שנוטים להסתדר זה עם זה).

פנסיון לכלבים במרכז  – פנסיון לכלבים עם 100% יחס אישי

כשאנחנו חוזרים מחופש או יוצאים לחופש, בדרך כלל נרצה לבחור פנסיון כלבים שיהיה קרוב אלינו כדי שנוכל להסיע את הכלב ביחד איתנו ולא נצטרך לנסוע במיוחד כדי להחזיר אותו. לכן פנסיון כלבים במרכז הוא עדיף עבור מי שגר בערים ובמושבים באזור, לא משנה לאן הוא יוצא או מאיפה הוא חוזר.

אגב, זה המקום להזכיר שוב שהפנסיון שלנו נמצא ממש חמש דקות משדה התעופה נתב"ג!

פנסיון לכלבים יכול להיות אפילו בריא לכלב שלכם!

כלבים מגזעים מסוימים זקוקים להרבה הליכה ופעילות, אך העומס היום יומי של העולם המודרני לא תמיד מאפשר לנו לתת להם את זה. לכן זה אולי מעט יפתיע אתכם, אבל דווקא כאשר אתם שולחים את הכלב אל פנסיון לכלבים הוא בדרך כלל מוציא הרבה מאוד אנרגיה במשחק עם כלבים אחרים וגם הליכות או ריצות יום יומיות עם המטפלים (אנחנו כאמור מבטיחים לכם טיול של 45 דקות לפחות).

בסופו של דבר הכלב חוזר אליכם עייף אך מרוצה (מה שגם נותן לכם שקט לכמה ימים…).

ואגב, כל הכלבים בפנסיון חייבים להיות מחוסנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במקום הכי בטוח לכלב שלכם.

פנסיון לכלבים בשרון  – לא רק לצאת לחופשה

פנסיון לכלבים בשרון משמש לא רק למצבים בהם הבעלים יוצאים לחופשה או לא יכולים לשהות בבית, אלא גם כאשר רוצים לאלף את הכלב בתנאי פנסיון.

למה הכוונה? נניח שאתם גרים באזור השרון, במקרה הזה תוכלו פשוט להביא את הכלב אל פנסיון כלבים בשרון כמו הפנסיון שלנו במושב מגשימים ואנחנו נדאג להעביר לו שיעורי אילוף מקצועיים עם ידי צוות המאלפים שלנו, כאשר בזמן האילוף הוא יזכה לתנאי פנסיון מלא ממש כמו כל כלב אחר המתארח בו