אילוף גורים

אילוף כלבים בפנסיון

איזה גור חמוד!!!

בשעה טובה הבאתם גור הביתה וכולם מתפעלים עד כמה הוא חמוד ושמח ומלא אנרגיה…

ואז מגיע הרגע שבו שמחת החיים והאנרגיה הגבוהה מתחילות להתיש… הגור עושה צרכים בבית, אוכל חפצים, משחק בנשיכות, קופץ על אנשים וילדים ובאופן כללי מפסיק להיות “כדור מתוק של אושר” והופך למטרד. צועקים עליו, נועלים אותו במקום שבו הוא לא יהרוס כלום (ואז הוא בוכה שורט את הדלת בניסיון לצאת), הוא לא מבין מה לא בסדר ואתם לא יודעים איך לצאת מזה.
מתי לוקחים מאלף?
האם להשתמש קודם בטיפים הרבים שאפשר למצוא אונליין בחינם?
האם קל יותר להתמודד עם גור מגזע קטן לעומת גזע גדול?

לפני שלוקחים מאלף לגור החדש…

עדיף להתייעץ אתנו לגבי איזה גור לאמץ או לקנות. ייעוץ מקצועי יחסוך לכם ולגור צער רב, וימנע נזקים והוצאות מיותרות. בתור בעלים של בית גידול מקצועי אנחנו מנוסים מאוד עם בעיות התאמה בין בעלים לגורים ומייעצים עם טובת שניכם (בני אדם והכלב) למול עינינו.
הגור כבר אצלכם? מומלץ להתחיל אילוף מהיום הראשון – ככל שמתחילים מוקדם יותר האילוף יהיה קל וקצר יותר ולכם יהיה ארגז כלים מדויק כדי להמשיך את העבודה עם הגור בבית.
אם לא הגעתם אלינו בזמן והגור כבר פיתח הרגלים רעים, או אם אין לכם את הזמן והסבלנות לעשות את העבודה, אילוף כלבים בפנסיון מומלץ מאוד.

לגבי טיפים אונליין – הם נכתבים כמעט תמיד ברמה כללית, שמיועדת לכלב הממוצע. אבל מה עם הבעלים??? מניסיוננו החולייה החסרה היא העבודה עם בעלי הכלב, זה מה שבאמת משיג תוצאות טובות. לכן אל תחכו ופנו כמה שיותר מוקדם לקבלת ייעוץ אישי שמותאם לכם (הבעלים) וגם לגור. במספר שעות ייעוץ והכוונה אפשר לפתור את הבעיות מלכתחילה, אם מגיעים אלינו בלי להתעכב.
לגבי גודל הגזע – זאת לא השאלה הנכונה. השאלה היא מידת האגרסיביות או האנרגיה של הגזע. לכל גזע יש התוכנות שלו, למשל כלבי ציד כלבים הם אנרגטיים מאוד, טריירים הם חכמים עם רצונות משלהם ועוד… אבל ללא קשר לסוג הכלב, אם תדעו איך לטפל בו כהלכה ותוודאו שהוא מקבל אילוף מקצועי נכון אז הוא יהפוך לבן משפחה אוהב וצייתן.

אילוף כלבים וגורים בשיטת IPD

חברת IPD בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום של אילוף כלבים וחינוך גורים ונחשבת לאחת מהמובילות בישראל. החברה פועלת ברמת האילוף המקצועית הגבוהה ביותר עם אלפי הצלחות, גם במקרים קשים.

לפרטים נוספים על השירות פנו עכשיו לאמיתי טל, מאלף בכיר: 054-5445700