כתובת

מושב מגשימים

אילוף כלבים בשרון בתנאי פנסיון

אילוף כלבים בשרון בתנאי פנסיון

לא מעט אנשים שמחפשים עזרה בחינוך הכלב שלהם פונים למאלף כלבים מקצועי וקובעים פגישה שבה מגיע המאלף לביתם ומתחיל בתקופת האילוף שמטרתה היא לטפל בבעיות התנהגות של הכלב ולאפשר לו להיות ממושמע יותר לבעליו. מאלף מקצועי יזהה את המקור לבעיות ההתנהגות של הכלב וילמד את בעלי הכלב תרגילי אילוף שונים שיכולים לסייע באילוף הכלב, כאשר הבעלים של הכלב יתרגל עימו את התרגילים המדוברים. לעיתים קרובות בני הבית והמשפחה לא יכולים להתחייב בצורה משמעותית לביצוע תרגילי האילוף בין הפגישות עם המאלף ועל כן נוצר מצב שבו הכלב לומד להקשיב למאלף כאשר הוא מגיע לבית הלקוח, אך כאשר הוא נשאר עם בעלי הבית, הוא שוב חוזר לבעיות ההתנהגות שלו. חשוב להבין שאין תחליף לחזרות ותרגול עם הכלבים בכדי לחנך את הכלב ולפתור בעיות התנהגות שונות, ועל כן חשוב מאוד להתחייב לתקופת אילוף ותרגול עם הכלב.

כמה זמן אורך תהליך אילוף כלבים?

במצב שבו בני המשפחה אינם יכולים למצוא את הזמן לתרגל עם הכלב שלהם אילוף, הפתרון הטוב ביותר במקרה הזה הוא אילוף כלבים בפנסיון. מדובר למעשה על מצב שבו בוחרים פנסיון הרלוונטי לצורך אילוף הכלב בו הכלב יישאר במקום עד תום תקופת האילוף. לרוב יהיה מדובר בפרק זמן של בין שלושה שבועת ועד חודש וחצי וזאת בהתאם לחומרת בעיות ההתנהגות של הכלב. במהלך התקופה המדוברת המאלף יעבוד באופן אינטנסיבי עם הכלב על מנת לפתור כל בעיית התנהגות קיימת או בכדי לחנך אותו לבצע פקודות בסיסיות. בנוסף לכך הבעלים של הכלב יקבלו עוד שני שיעורי אילוף לפני שהם לוקחים את הכלב בכדי להבין מהם הבעיות של הכלב וכיצד לעבוד איתו כאשר הם לוקחים אותו לביתם.

למי מתאים אילוף כלבים בפנסיון?

אילוף בתנאי פנסיון לא בהכרח אומר כי בעלי הכלב יכול לנתק את עצמו לגמרי מעבודת האילוף עם הכלב, שכן במידה והכלב חוזר הביתה והבעלים לא ממשיכים את התרגילים שבוצעו עם המאלף או אינם משנים את ההתנהלות בבית שהובילה למצב הבעייתי, הכלב יכול לחזור תוך שבוע או שבועיים לאותה התנהגות בעייתית שדרשה את האילוף מלכתחילה. מלבד זאת, האופציה הזו מתאימה לאנשים שעובדים לא מעט או שהם חשים כי הכלב שלהם זקוק לטיפול בהול בבעיות ההתנהגות שלו שכן הם מתקשים להתמודד עם בעיות ההתנהגות שלו. אנשים מעין אלה מבינים כי בכדי לבצע את השינוי ההתחלתי כדאי להם לבחור במאלף שיבצע את האילוף בפנסיון ולאחר מכן הם מבינים כי הם ידרשו לגייס את עצמם בכדי להמשיך את התהליך ולבסס את האילוף.

כיצד בוחרים פנסיון לכלבים בשרון?

 אם אתם מחפשים פנסיון כלבים בשרון לצורך אילוף הכלב שלכם בצורה מקצועית ואיכותית, כדאי מאוד שתכירו את IPD, חברה שהוקמה על ידי אמיתי טל, מאלף מקצועי שלמד את רזי שיטות האילוף ופסיכולוגיית הכלב במשך שנים רבות. בפנסיון המדובר מאלפים את הכלב בשיטה מיוחדת ובאופן מקצועי.