כתובת

מושב מגשימים

איך בוחרים פנסיון לכלבים – המדריך המלא!

איך בוחרים פנסיון לכלבים - המדריך המלא!

אם אתם יוצאים לחופשה כלשהי ואין לכם אפשרות לקחת את הכלב שלכם אתכם, אתם בוודאי מחפשים עבורו את המקום הטוב ביותר שבו הוא יוכל לשהות בו. כמו כן, אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לאלף בו את הכלב שלכם, גם במקרה הזה פנסיון יכול להוות את המקום הטוב ביותר לאילוף. כיום ניתן למצוא לא מעט פנסיונים ברחבי הארץ וחשוב מאוד שלא לבחור באקראי את הפנסיון שבו הכלב שלכם ישהה, אלא לברר היטב איזה פנסיון יהיה הטוב ביותר עבורו בכל היבט אפשרי.

כיצד תבחרו את הפנסיון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם?

אם אתם מחפשים כאמור פנסיון לכלב שלכם, הנה כמה דגשים חשובים שכדאי שתבחנו טרם אתם בוחרים עבורו את הפנסיון:

ראשית כל, אם מדובר על שהייה בפנסיון שמטרתה היא לאלף את הכלב שלכם, חשוב מאוד לוודא כי ניתן למצוא במקום אנשי מקצוע המומחים בתחום אילוף כלבים.

שנית, חשוב מאוד לבדוק כיצד הפנסיון נראה. האם הוא נקי, האם אין סיכוי שיהיו בו טפילים שונים או שהכלב ידבק בו במחלות שונות ועוד. כדאי לבדוק את הציוד שיש בפנסיון ולוודא שגם הוא נקי.

חשוב מאוד לבדוק האם במקום יש ספוג או מברשת לניקוי כלי האוכל של הכלבים.

כדאי מאוד לבדוק מהו סוג האוכל אשר בו מאכילים את הכלבים בפנסיון. חשוב מאוד לוודא כי מדובר על מזון איכותי בעל ערך תזונתי עבור כלבים ולא במזון דל או לא מספיק איכותי.

חשוב מאוד לבדוק מיהו הצוות המקצועי במקום. מעבר לעובדה שיש צורך לוודא כי במקום ישנם אנשי מקצוע המתמחים בתחום אילוף כלבים בצורה המקצועית והטובה ביותר, גם חשוב מאוד לוודא כי הצוות המקצועי אדיב, מעניק יחס הולם לכלבים, סבלני וכן מעניק להם אהבה וחיבה. כלב צריך להרגיש בטוח במטפל שלו ובטוח במקום שבו הוא שוהה ועל כן אין  ספק שחשוב מאוד לוודא שהכלב מקבל חום ואהבה מהמטפל ובד בבד, שהמטפל יודע כיצד להציב את הגבולות המתאימים במקרה הצורך.

כדאי מאוד לוודא כי הפנסיון מנוטרל מקרציות על מנת שהכלב שלכם לא ידבק וכן, שהכלבים האחרים שפנסיון אינם נגועים בקרציות.

איך בוחרים פנסיון לכלבים - המדריך המלא!

בחירת הפנסיון הטוב ביותר עבור הכלב שלך

אילוף כלבים בפנסיון הוא לא תמיד דבר קל ועל כן, אם החלטתם ללכת על אילוף של הכלב שלכם בפנסיון ייעודי, אין ספק שחשוב מאוד שתבחרו את הפנסיון שיש בו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה. IPD אשר הוקם במושב מגשימים על ידי טל, מאלף כלבים בכיר, מהווה את הפנסיון המושלם כיום לכל כלב. פנסיון לכלבים של חברת IPD הוקם על ידי טל מתוך אהבה אדירה לכלבים. מעבר לכך הוא מתמחה בתחומים שונים לרבות: פתרון של בעיות משמעת והתנהגות מתוך התמחות בפסיכולוגיה של הכלב, בניית תקשורת טובה בין הכלב לבעלים שלו, חינוך גורים, אילוף כלבים לתחרויות ספורט, אילוף כלבי שמירה, גידול כלבי עבודה ועוד. טל למד בבלגיה אילוף ופסיכולוגיית כלבים בהוראת המומחה בעל השם העולמי ג'ון פיליפ אשר היה אחראי להפעלה וההכשרה של יחידות הכלבנות לאבטחת גבולות אירופה. לאחר שנות לימודים ארוכות, חזר טל לישראל ועסק באילוף כלבים בסיטואציות מורכבות ביותר, עד שהקים את IPD. במקום מאמינים שכלב שמקבל אהבה מחזיר אהבה והתוצאות הטובות ביותר מושגות ביד רכה. שינוי התפיסה צריך להתרחש אצל הבעלים ולא אצל הכלב.