כתובת

מושב מגשימים

Who let the dogs out – המדריך למציאת כלבים

Who let the dogs out - המדריך למציאת כלבים

כלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. ולמרות זאת, לא מעט מהם בורחים. הבעלים של הכלבים שבורחים להם תוהים מדוע הם עושים זאת? האם לכלב לא טוב בביתם או שמא הם עושים משהו לא נכון? ובכן, חשוב מאוד לדעת כי על אף שהכלב שלכם ככל הנראה חי בביתכם כמו מלך, שאתם בוודאי מרעיפים עליו אהבה ודואגים לכל מחסורו, הוא עדיין עלול לברוח מהבית בשל סיבות שונות. חשוב מאוד להבין מדוע הכלב שלכם בורח מהבית וכן, ניתן לבחור אילוף כלבים מקצועי שיסייע לכלב שלכם ויאפשר לו להספיק לברוח ולכם להספיק לדאוג לו.

מהן הסיבות שבגינן כלבים בורחים מהבית?

אז למה בעצם כלבים בורחים מהבית? אם מדובר על כלב שחי בבית שלא מתנהגים אליו יפה, שלא מעניקים לו מספיק תשומת לב או שמזניחים אותו, ברור למדי למה הוא בורח. אולם, ישנם כלבים שפשוט לא אוהבים להישמע להוראות של הבעלים שלהם. אותם כלבים רוצים להרגיש חופשיים ועל כן, הם יכולים לברוח לבעלים שלהם בכל פעם שהוא משחרר אותם מהרצועה בחוץ או בכל פעם שדלת הבית נפתחת. לעיתים הכלבים לא באמת רוצים לברוח לתמיד והם רוצים לחזור לביתם, אך לא כולם זוכרים כיצד להגיע לבית וכך למעשה נוצר מצב שבריחה של הכלב עלולה לסכן אותו. חשוב מאוד להבין שגם עודף אנרגיה יכול לגרום לכלב שלכם לברוח ועל כן, חשוב מאוד לדאוג שהכלב שלכם יוציא מספיק אנרגיה במהלך היום.

כיצד תמנעו מהכלב שלכם לברוח?

כאשר מדובר על כלבים שנמצאים בגינה ולא בתוך הבית, חשוב מאוד שיהיו להם תנאים מספקים על מנת שלא יברחו, כלומר, יש צורך לדאוג להם למלונה, לצל, לאוכל, למים, לחטיפים לכלבים ועוד. גם צעצועים מתאימים לכלב יכולים להעסיק את הכלב שלכם כמה שעות ולגרום לו לרצות להישאר בבית ולא לברוח. מעבר לכך, אם הכלב שלכם בורח מהבית תמיד תוכלו להתקין גדר סביב הגינה או להקפיד שלא לפתוח את הדלת כאשר הכלב נמצא בסביבה. מעבר לכך, כאשר אתם יוצאים לטיול עם כלב שנוטה לברוח, הקפידו לצאת איתו רק עם רצועה. חשוב להבין כי מעבר לאמצעים המדוברים שמטרתם היא לגרום לכלב שלכם להישאר בסביבה ולא לבחור, תמיד ניתן לבחור אילוף כלבים בפנסיון שיסייע לכם ללמד את הכלב לא לברוח, בין אם הוא עם רצועה במהלך טיול ובין אם הוא לא עם רצועה. אילוף מקצועי ישים דגש על הסיבות שבגינן הכלב בורח ובהתאם לכך, יתנהל תהליך האילוף.

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לאלף כלב שבורח, הכירו את חברת IPD שהקים אמיתי טל. הוא הקים את החברה מתוך אהבתו הרבה לכלבים ומתוך ידע רחב היקף שצבר ולמד אודות תחום הפסיכולוגיה של כלבים ועוד נושאים רבים ושונים הנוגעים לאילוף כלבים, לעולמו הפנימי של הכלב ועוד. יתרה על כך לחברת IPD פנסיון לכלבים איכותי שבו תוכלו להשאיר את כלבכם אם אתם טסים לחו"ל או יוצאים לחופשה בארץ. כלבכם יהיה בידיים טובות ויקבל 100% חום והאהבה מהצוות המופלא שלנו שכמובן כולל מאלפים מהשורה הראשונה.