כתובת

מושב מגשימים

אילוף כלבים מחיר – כמה עולה לאלף כלבים?

אילוף כלבים מחיר - כמה עולה לאלף כלבים

אילוף כלבים מהווה דבר חשוב מאוד. לא מעט מאלפי כלבים ממליצים לאלף כלבים לפחות ברמה הבסיסית ובגיל כמה שיותר צעיר וזאת בכדי להבטיח שהכלב יהיה קשוב וממושמע יותר והשילוב שלו במשפחה יהיה הרמוני וטוב. חשוב להבין שכלב אשר גדל ללא כללי חינוך ומשמעת בסיסיים עלול להפוך לכלב תוקפני ושתלטן. לא פעם הוא עלול להזיק לבני אדם ולסביבה שבה הוא חי. כמו כן,, ככל שעובר הזמן ובעיות התנהגות של כלב אינן מטופלות, הן ממשיכות להשתרש ולהתקבע אצלו והיכולת לשנות אותן הופכת להיות הרבה יותר מורכבת. אילוף כלב על ידי מאלף כלבים מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יאלף את הכלב בהתאם לאופיו הייחודי ואורח החיים של בעליו ושלו, הוא ללא ספק הדבר הטוב ביותר.

אילוף כלבים בוגרים וצעירים

על אף שישנה המלצה לאלף כלבים בגיל צעיר, ניתן לאלף כלבים גם בגיל מבוגר. אמנם מדובר על דבר מורכב יותר, אך אין ספק כי כאשר המאלף מקצועי הוא יכול לאלף בצורה מרשימה גם כלב גדול. מאלף מקצועי ידע כיצד לבחון את האופי שלו הכלב ובעיות התנהגות שונות שהוא סובל מהן ובהתאם לכך, להציע את דרך האילוף הנכונה ביותר לכלב. כמובן שלא פעם יש צורך באילוף שבו גם הבעלים של הכלב נוכח וזאת בכדי שהוא ילמד כיצד לנהוג עם הכלב במצבים שונים. ניתן לאלף כלבים בוגרים בתנאי פנסיון אילוף כלבים. כלומר, הכלב יגיע לפנסיון וישהה בו פרק זמן כלשהו הרלוונטי לצורך אילופו. לאחר מכן הוא ישוב לבעלים שלו.

אילוף כלבים בסיסי מאפשר לכל כלב ללמוד את המעמד שלו בבית וכיצד יש להתייחס לבני המשפחה. בנוסף לכך אילוף בסיסי מורכב מיצירת שפה משותפת ומובנת בין הכלב לבעלים שלו ויכולת של הכלב לציית לפקודות בסיסיות כגון: רמה, שב, רגלי, אלי, לא לזוז ולמקום. מעבר לכך, כל אילוף משתנה בהתאם לאופי ולבעיות ספציפיות של הכלב ואורחות חייו של בעלי הכלב.

כמה עולה אילוף כלבים?

חשוב מאוד לדעת כי בכל הנוגע למחיר אילוף כלב, לא מדובר על מחיר אחיד כי אם על מחיר שמשתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: גיל הכלב, מהי מטרת האילוף, האם האילוף מתבצע בתנאי פנסיון או שמא האילוף מתבצע כאשר הכלב מגיע עם בעליו למאלף כמה פעמים בשבוע, כמה זמן אורך תהליך האילוף, באיזה סוג כלב מדובר ועוד. את כל הפרמטרים הללו יבחן המאלף טרם הוא יציע לכם מחיר על תהליך האילוף. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור במאלף מקצועי בעל ידע, ניסיון, ותק ומוניטין בתחום.

אילוף כלבים בחברת IPD מהווה ללא ספק את הדרך הטובה ביותר לאלף כלבים כיום. חברת IPD הוקמה על ידי טל אמיתי, מאלף כלבים בכיר אשר ייסד את החברה בראש ובראשונה מתוך אהבתו לכלבים. מעבר לאהבתו הרבה לכלבים הוא למד רבות אודות הפסיכולוגיה של הכלב ושיטות האילוף שלו מתבססות על כבוד ועל הבנה של צרכי הכלב ועל המקור להתנהגויות השונות של הכלב.